Nahrávám...
CZ EN     $


www.sperkove-kameny.cz – Drahé kameny pro Vaši tvorbu

Vítejte v ryze české kamínkové cukrárně !

Najdete zde všemožné kameny určené převážně pro tvorbu originálních šperků, ale také sběratelské kousky a zajímavosti, surové kameny a krystaly.

V naší rodinné firmě brousíme kabošony, řežeme, tromlujeme, vrtáme, a protože víme dobře co zpracováváme, najdete  u našich kamenů pravdivé popisy.

Převážná většina kamenů v naší nabídce je záměrně čistě přírodní, v případě, že se jedná o umělý či upravený materiál uvádíme to vždy v popisu.

Vzhledem k tomu, že vkládání na webové stránky je obvykle  pozadu s novinkami na skladě, neváhejte se ptát, zda to, co nenajdete na našich stránkách nemáme náhodou skladem. O novinkách informujeme prostřednictvím fotografií na facebooku.

Vzhledem k tomu, že nemáme  kamennou prodejnu, můžete se s námi živě potkat alespoň na různých mineralogických burzách a vybrat si z naší nabídky osobně.

Chcete-li se něco o  kamenech dozvědět, můžete si přečíst naše články, chcete li si vybrat kámen, zde je nabídka.

Slučujeme objednávky s objednávkami z našeho druhého e-shopu Saffron takže neplatíte dvojí poštovné. Náš obchod na Etsy má jméno: SaffronStones.

Poštovné po ČR 49,- Kč, na Slovensko 90,- Kč (cca 3,30 EUR). Při nákupu nad 1500,- Kč (cca 54 EUR dle kurzu) neplatíte poštovné.

Nezapomeňte, že naše kameny na požádání dle potřeby vrtáme za cenu 10,- Kč za ks.

Děkujeme vám za návštěvu! Budeme rádi, přijdete-li zas.